UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 10737062
nr 1073 7062
Fickur
2 st, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:14:25
100 kr
150 kr
200 kr